11 Ocak 2017 İddaa Programı

hazır iddaa kuponu
hazır iddaa kuponu

11 Ocak 2017 iddaa programı, iddaa bülteni

11 Ocak 2017 iddaa programı Sitemize hoş geldiniz sevgili iddaa takipçileri. Hepimizin bildiği gibi iddaa firması her hafta haftalık iddaa programı yayınlar. 10-16 Ocak 2017 tarihleri arasında oynanacak olan karşılaşmaları, bu karşılaşmalar için iddaa tarafından açılan bahis seçenekleri ile bu seçeneklere açılan iddaa oranlarını gösteren iddaa programı 10 Ocak 2017 pazartesi günü yayınlandı. 11 Ocak 2017 İddaa Programı oynayan bir çok insan bir haftalık bülteni inceleyerek kupon hazırlamakta zorlandığını belirtmekte. Biz de haftalık 11 Ocak 2017 İddaa Programı iddaa sevenlerin kolay bir şekilde inceleyebilmesi için günlük olarak yayınlamaya karar verdik. 11 Ocak 2017 İddaa Bülteni Hazırladığımız günlük iddaa programı sayesinde o günkü karşılaşmaları, karşılaşmalar için açılan iddaa seçenekleri ile oranlarını kolaylıkla inceleyebilir ve iddaa kuponlarınızı oluşturabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız ve sunduğumuz 11 Ocak iddaa programında yer alan karşılaşmalara dilerseniz kısaca göz atalım:

Portekiz Lig Kupası’nda 421 iddaa kodlu Guimaraes – Benfica ve 435 iddaa kodlu Maritimo – Braga karşılaşmaları,

Yunanistan Kupası’nda 422 iddaa kodlu Panetolikos – Paok ve 423 iddaa kodlu Platanias – Pas Giannina karşılaşmaları,

İtalya Kupası’nda 424 iddaa kodlu Fiorentina – Chievo ve 432 iddaa kodlu Juventus – Atalanta karşılaşmaları,

Fransa Lig Kupası’nda 426 iddaa kodlu Bordeaux – Guingamp ve 433 iddaa kodlu Paris St Germain – Metz karşılaşmaları,

İspanya Kral Kupası’nda 427 iddaa kodlu Alaves – Deportivo, 428 iddaa kodlu Cordoba – Alcorcon, 429 iddaa kodlu Villarreal – Sociedad ve 436 iddaa kodlu Barcelona – Athletic Bilbao karşılaşmaları,

İspanya 2. Ligi’nde 430 iddaa kodlu Murcia – Levante karşılaşması,

İngiltere Lig Kupası’nda 431 iddaa kodlu Southampton – Liverpool karşılaşması

11 Ocak 2017 tarihinde oynanacak olan karşılaşmalar. İddaa programını incelediğimiz zaman göreceğiniz üzere liglerin büyük bir kısmının hali hazırda devre arasında olmaları nedeniyle normal zamana oranla oynanacak karşılaşma sayısı oldukça az. Karşılaşmaların büyük bir çoğunluğu kupa maçlarını içermekte. Kupa maçları iddaa oynayanlar için bir taraftan avantaj sağlarken diğer taraftan dezavantajı da bulunmakta. İddaa Programı Avantajlı olan kısım takımlar arasında lig farkı bulunması nedeniyle güçlü takımların zayıf rakipleri karşısında oldukça favori olmaları. Ancak bu maçları kuponlarımıza eklerken takım kadrolarına hakim olmak gerek çünkü çoğu büyük takım yedek oyuncularını bu karşılaşmalarda oynata bilmekte. Dezavantaj kısmı ise bir çok defa şahit olduğumuz sürpriz sonuçlar.

Yorum Yapın

Fikirleriniz Değerlidir.

Your email address will not be published.


*