Assassin’s Creed izle

Assassin’s Creed izle
Assassin’s Creed izle

Assassin’s Creed izle merakla beklenen film nihayet Türkiye’de yayınlanmaya başladı. Assassin’s Creed izle Filmi ilk olarak sitemizden izleyebileceksiniz. Assassin’s Creed izle Film Türkiye’de sinemalarda 23 Aralık 2016 tarihinde yayınlanmaya başladı. Film gelmeden önce en çok beklenenler listesindeydi bunu tabiki aynı isimli oyununa bağlıyoruz. Assassin’s Creed Filmi yönetmeni Justin Kurzel başarılı bir film oldu onun için, filmin oyuncuları ise Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons. Assassin’s Creed izle Filmi fantastik ve aksiyon filmlerden hoşlanan herkes beğeneceğini düşünüyorum.

Assassin’s Creed izle | Assassin’s Creed Filmi Türkçe Dublaj izle

Assassin’s Creed izle Gelelim filmin konusuna filmde önce bir sahne karşılıyor bizi elinde bir kesici aletle bir adam odanın ortasında sandalyede bir kadın ölü vaziyette onu gören küçük bir çocuk var ve birden bir sürü araç evin etrafını sarıyor. Assassin’s Creed izle Adam çocuğa kaçmasını söylüyor ve çocuğun kaçışı ile film başlıyor. Assassin’s Creed Tek Parça izle Filmin fragmanları bile seyirciyi bu filme çekmeyi başardı milyonlarca izleyiciye ulaştı. Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle Callum Lynch idam mahkumu bir adamdır ve idamının yapılacağı gün gelmiştir herkes toplanır ve onun idamını izlerler. Assassin’s Creed Filmi izle Callum Lynch gözlerini açtığında ölmüş olması gerekirken bir odada gözlerini açar ve karşısında idam zamanı başında duranlardan bir kadın vardır.

Assassin’s Creed Filmi Tek Parça 720p izle

Assassin’s Creed Filmi Tek Parça 720p izle Kahramanımıza onu ölümden kurtardığını ancak ondan istediği şeyler olduğunu söyler. Assassin’s Creed Filmi 720p izle Callum Lynch ilk olarak yataktan kalkar ve kaçmaya başlar, doktor kaçmasına izin verir en son gitti noktada uçsuz bucaksız bir tesiste olduğunu görür. Assassin’s Creed Tek parça izle Doktor, Callum Lynch’inden onu bir makineye bağlanmasını ister ve bu makinede geçmişte yaşamış bir kişinin anılarına geçiş yapılacağını söyler. Full hd film izle Geçmişte yaşamış bu suikastçi aslında Callum Lynch’in de atalarından biridir. Assassin’s Creed Filmi Türkçe Dublaj izle Callum Lynch atasının anılarına makine sayesinde girdikçe onun birçok yeteneğini ve özelliğini keşfedecektir.

Assassin’s Creed izle
Assassin’s Creed izle

Assassin’s Creed Filmi Full hd Tek Parça 720p izle

Assassin’s Creed Full hd izle Doktor olan kadın Callum Lynch’in kendi isteği ile makineye bağlanması gerektiğini söyler karşı koyduğu zaman bu anılara gitmek ona zarar vereceğini anlatır. Assassin’s Creed Filmi full hd izle Callum Lynch, birde bulunduğu yerde geçmiş zamandan nefret duyduğu birinide orada görecektir eline intikam şansı geçer ancak o intikam almayacaktır. Assassin’s Creed Full izle izle Callum Lynch makineye en son kendi isteği ile bağlandığında büyük bir sırda öğrenecektir herkesin peşinde olduğu Hz Adem’in ve Havva’nın cennetin yasak elma’sının peşinde olduğunu öğrenir ve bu elma Callum Lynch’in atalarının geçmişlerinde saklıdır.

Yorum Yapın

Fikirleriniz Değerlidir.

Your email address will not be published.


*